ИндексИндекс  GalleryGallery  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

БАН ЗА КАКА92

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

БАН ЗА КАКА
ДА !
63%
 63% [ 10 ]
НЕ !
37%
 37% [ 6 ]
Общо гласове : 16

АвторСъобщение
FernandoTorres9
Level 4
Level 4

Male Брой мнения : 667
Град : Plovdiv
Отбор във форума : [MaiNa TowN] Ливърпул | Англия
Best Player : Ф.Торес | С.Джерард
Registration date : 08.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:18 pm

Аз вече също съм Против !!!! СОРИ КАКА !!!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://fifa.myforumpro.com/
ДеКо
Level 3
Level 3

Male Брой мнения : 417
Град : Кюстендил
Отбор във форума : Барселона
Best Player : ЛиоНел МесСи

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:21 pm

(рофл) .. Създаде си НОв форум КАни сички от този да минат в неговия ..сега оллл ама аз тва аз оновааа .. Още преди като съществуваха клановете (те уж и сега съществуват де ) МЕ издразни с това : ЕМи аз съм слаб за вашият и за това минавам в КЛАНА на ДИего :Х .. А до колкото за тва дали ще ни бие тука като някой е против някой др от форума веднага се почва "ти искаш да го баннат или да ме баннат защотот те е страх от мене или от него ":Х Страх не страх тва е положението ние все едно нямаме права някой искат да го баннат повечето са такива и Админите решават .. то вярно няма смисъл от никакви анкета квото Диего и ФАста решат дори и само на тях да им харесва това ще е :Х НЯма смисъл от такива анкети .. Пример КАто пускахте за записването оня ден ФАста и Диего си бяха записали отборите и гледам те вече се запислаи на мене ми е заключено и немога да се запшисвам .. ПАк е нечестно така тези отбори които те 2мата искат няма шанс др да играе с тех ...

Последната промяна е направена от leo_messi19 на Съб Фев 14, 2009 3:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя
FasTLaNe
Administrator
Administrator

Male Брой мнения : 361
Град : sv0g3
Отбор във форума : РеаЛ MaДриД
Best Player : РауЛ ГоНзaЛеС
Registration date : 09.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:22 pm

:) а така анга знам че си умно момче голям пич си и мн добродушен clap2 good friends bow

FasTLaNe
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:23 pm

омг деко стига си лъгал ве нали габона за това ми се разсърди щото и вие с ангата си бяхте записали отбори преди тва щото сте модератори пффффффффффф :@ и имахте прао да пишете омг омг омг :@

KaKa92
Level 3
Level 3

Male Брой мнения : 319
Град : С.Коларово
Отбор във форума : Ливерпул
Best Player : ТОРЕС
Registration date : 25.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:28 pm

FernandoTorres9 написа:
Аз вече също съм Против !!!! СОРИ КАКА !!!

нп ;) само ме деблокни в Скайп bezzabia lol
Joreto11
Level 2
Level 2

Male Брой мнения : 276
Град : Пловдив
Отбор във форума : Вердер
Best Player : Розенберг
Registration date : 23.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:28 pm

оф майна брао .. бахти глупавата раота .. -.-
тоя кака не е за тук не разбрахте май ама аре трия сичко !
ДеКо
Level 3
Level 3

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:30 pm

а ве ти добре ли си ве
!!!
Питай диего той ми пишеше по скайп че вече го е пуснал и аз тръгвам да пиша и гледам ти и Диего сте си пислаи тва а аз пбях ЛОЦКЕд долу лелеле лъгал съм ИСкам диего да напше тука в тази тема истината!!!! КАто му казах че ми е заключено и немога да пиша той каза: ааа да ей сега и след малко написа вече е отключено ...давай щотот става големо меле за отборите или нешо такова Кво съм лъгал ве ти ного знаеш на мене на КОмпа какво ми исписва ВАНГА ли си :?:?:?
Fa!nT
Level 3
Level 3

Male Брой мнения : 368
Отбор във форума : Рома
Best Player : Тоти
Registration date : 07.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:30 pm

А и с присъединяването на торес към опозицията нешата се промениха ... Гласовете са 8 на 7 ...
FasTLaNe
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:35 pm

алеле нали даже с диего коментирахме тва че ти и ангата са се записали по рано и че не е честно щото сте модератори а габона искаше ливърпул и диего вика е нека земе юнайтед вика това стана защото са ми 200 4овека на главата и забравих.. бяхме записани четиримата... и тогава темата беше отключена вече габона вика зарежи.... 6тото ангата беше зел поол вече...

Fa!nT
Level 3
Level 3

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:35 pm

Деко няма кво да се правиш !!! Влизам и гледам 4-мата сте се записали 1 мин преди да е отклуче и аз нарочно се записах кам края щото бях ядосан че сте ми зали 2-та отбора (ливъпул и милан) !!! Бях през цялото време тук не се бях изнервил точно заради тва ! иначе нямаше в никав случай да играя с челси ... !
Joreto11
Level 2
Level 2

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:37 pm

оф аре стига закво напрайх тая тема ..
Кака да остава ама админите да си знаят и да го наблюдават малко ..
добре дошъл отново .. трия темата вечерта и стига разправиииии !!
ДеКо
Level 3
Level 3

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:39 pm

ОМГ не се права ве аз като влезнах ФАста и Диего се бяха Регнали и беше заключено ... НЕзнаех 4е после Диего като ми написа 4е е отключено само аз и АНгата сме имали права нали и Певгето е МОд защо и той не се написа веднага а след 10мин там колко са .. И фаст не ми разправяй 4е не било честно само защотот ние с ангата сме се напислаи преди другите вие бяхте даже и преди нас .... ама карай ДИЕГО ИСкам да ПИШе тука ... ТВа ето ви казвам е икстина !!! АЗ акто влензах бях заключен и диего ми кааза след малко че вече е отключено :Х а не можех да пиша още отначало заедно с ДИЕГО и ФАСТА
Fa!nT
Level 3
Level 3

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:42 pm

Ахахахаха Певгето се записа 1 мин точно след тебе и написа как не ми стигна 1 мин за барсата ... Аре стига няма смисал ... Тука не е мястото за скандалите по скупе и тва е !!! Играя с челси и няма значение ... Офффффф псина ми от скандали бе лелелел вие сте няма такива утрепки заклвам се аре престанете бе !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Последната промяна е направена от Fa!nT на Съб Фев 14, 2009 3:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
FasTLaNe
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:43 pm

friends

ДеКо
Level 3
Level 3

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:46 pm

ДИДИДИ габоне :Х ПИТАЙ ДИЕГО КАТО ВЛЕЗНАХ ТУКА ФАСТА И ДИЕГО СЕ БЯХА ЗАПИСАЛИ И АЗ МУ КАЗАХ ЧЕ НАМЕНЕ МИ Е ЗАКЛЮЧЕНО >> ПОСЛЕ ЮТОЙ ОТКЛЮЧИ ТЕМАТА И ВЕЧЕ НЗ ДАЛИ САМО АЗ И АНГАТА СМЕ ИМАЛИ ПРАВА

А ДО КОЛКОТО ДО УУУТРЕПКИТЕ НОВА ОБИДА ТОЗИ ПЪТ КЪМ ДОСТА ХОРА И ТО Във ФОРУМА НЯМА НИКАКВО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ НИЩО <АКО АЗ БЯХ ОБИДИЛ ТОЛКО ХОРА СИГ ВЕЧЕ ШЯХ ДА ИГРАЯ Във ФИФА МАНИЯ :Х

Последната промяна е направена от leo_messi19 на Съб Фев 14, 2009 3:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Joreto11
Level 2
Level 2

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 3:47 pm

както и да е гласовете са си 8:7 за да ...

нищо няма да направите щото админите не им пука явно за мнението и как се чувстват другите играчи .. еби му майката ! ...
FernandoTorres9
Level 4
Level 4

Male Брой мнения : 667
Град : Plovdiv
Отбор във форума : [MaiNa TowN] Ливърпул | Англия
Best Player : Ф.Торес | С.Джерард

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 4:00 pm

Аз когато влезнах също беше Закл.
Habits
Level 2
Level 2

Male Брой мнения : 224
Град : Sofia
Отбор във форума : Lyon
Best Player : Ryan Giggs

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 4:13 pm

Joreto11 написа:
както и да е гласовете са си 8:7 за да ...

нищо няма да направите щото админите не им пука явно за мнението и как се чувстват другите играчи .. еби му майката ! ...

Еми не им пука да... специално Антоан изобщо не му дреме ... праите си квото искате... аз няма да играя с посеркьовци... да ми реват, като ги утепам и да ми излиза накрая на играта... като му скимне да си праи форум, ДА КОПИРА АБСОЛЮТНО ВСИЧКО ОТ НАШИЯ ФОРУМ!!!!!@#Ъ@&%@№#&@ , после да се върне после пак да си напраи форум, после пак да го върнете.... ОТ КОЙ МЕ Е СТРАХ БЕ ЕЙ ... от КАКА ЛИ lol lol ... КАКА дето е сто пъти по-смотан от габона , деко, диего и тн... ако искате и на вързано може да му играя ... изобщо не ме ебе... Кака айе да цъкаме 2 от 3... който земе 2 победи остава във форума, който изгуби изчезва в МИГ.... и никво връщане... съгласен ли си
????
diego
The Boss
The Boss

Male Брой мнения : 517
Град : МaiNa TowN
Отбор във форума : Интер
Best Player : Ибрахимович
Registration date : 01.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 5:38 pm

недейте да играете и да пишете тука вече !!
хората 1 по 1 намаляват... да вярно е че КаКа92 не се изплю по нас ами напрао нз :х и на мен дето нищо не му бях направил ми писа и ме блокира, после ми се сърди и вика отблокни ме, а аз дори не го бях блокирал :х ето писах го на хабитс кавам Ви го и тук !! в ПЪРВА ЛИГА всичко е ок всички сме сериозни и редовно играем, но вижте втора лига там още не са започнали >????!!!! имат я 7-8 я 3-4 по-сериозни играчи и заради несериозните Ви давам гаранция, че и серозните ще спрат да влизат и ще се откажат :х за трета лига няма к'во да говора :х някой беше писал май фаста, че и в футбола е точно така в реалния !!!!!! играеш срещу някой псувате си трепете се млатите се заканваш му се, че ше го пребиеш, дори убиеш, че ше ебеш жана му майка му и т.н. ИИИИИИИИИИИИИ после К'ВО ??????? В кръчмата ЗАЕДНО ПИЕТЕ БИРА !@!!!!! :х :х какво да кажа повече .......
и за постъпката на ПЕвге затова, че не заслужавал да е мод.... значи аз като създател имам поглед над всички тук от самото начало и мога да кажа за всеки по нещо !! като започна в началото от тОрес .. поправи ми няколко грешки, беше редовен и т.н. пишеш на др от форума т'ва онва, показа, че е сериозен и стана мод... обаче след т'ва имаше определен застой и специално докато беше в Италия с фаста говорихме, че се "води" само като мод.. после в Германия стегна нещата и благодарение на него тяхното първенство беше най-организирано, дори по-добре от на Италия, макар че бяхма двамата шефове там с фаста :х та мисълта ми е, че от модовете Торес най-съвестно си върши работата за момента !!
така... Певге.. ако бяхме повече хора и имаше повече жалаещи за мод ти нямаше да си мод бате... нищо лично просто има статистики в форума в админ панела и сичко се вижда, кой к'во по-колко... та ти отделя от модовете заедно с деко най-малко време !! Не казвам, че не влизате в форума ... напротив активни сте, но в "ЛАФЧЕ" ???!!!!! като стане дума за организиране на нещо.. испанското беше заедно с англия под всяква критика :х та и за фастовете Торес е най-редовен и КаКа докато беше и той беше мн нахален и с т'ва успя и мн фастове е направил!! за кой още... не се сещам за всеки си има по няколко думи, ако искате повече кажете за кой ??!!!! Просто не издържам и аз вече и ми е дошло не до гуша ами нз до къде :х с тоя форум съм си съкратил живота поне с 5 години !! :х и т'ва дето деко каза, че съм си нагласял Интер т.н. АМИ ДЕКО АЗ КАТО СЪЗДАТЕЛ НА СИЧКО И КАТО ЧОВЕКА, КОЙТО ПРАВИ 90% ОТ НЕЩАТА ВЪВ ФОРУМА,,, да не почвам да изброявам.. само ще кажа, че ученето ми седи настрана за да Ви УГОДЯ НА ВСИЧКИ !!!! Фаста помага с к'вото може, НО ТОЙ НЕ Е ДОСТАТЪЧЕН !!! аз на ден сигурно по 7-8 часа съм в форума :х :х и повече .... поне ако не друго Интер съм си ги заслужил ПЕРМАНЕНТНО !! Ако се премстим в Сййзън или направим нов форум Интер пак ще си е САМО МОЙ !!
Такаа... да кажа и за записването дето Деко се записал по-рано ...
Фаста го каза .. бяхам ми 200 души на глава и секи вика аре аре аре :х :х аз пиша на сички казвам чакайте малко но те продължават :х да не говорим, че не гледах мача на наште, а сигурно Вие си го гледахте и си давате зор ей така между другото ????!! после да кажа и че деко,ангата и певге им бях махнал правата на мод над лигите и после им казах ти си на т'ва ти на онва.. а деко даже вече не е мод на първенствата ако не сте забелязали :х причината да си изберат по-рано с 1 минута е сигурно в това че ми пишеха през 10 секунди аре пускай казвай кога давай и т.н. :х и може на тях да съм казал с 30 секунди по-рано от на останалите.. нз човешко е да бъркаш, но вземете впредвид т'ва, че аз съм САМ и СЪМ ЧОВЕК !! Фаста поне добре, че направи за националните, че ако треаше и за там да правя сега нямаше да съм в фред :х ако нямам и психически отколнения вече то на !!!!!
няма да Ви занимавам тук с лични проблеми, но ще кажа, че с наще вече не се разбирам заради форума :х на лекар искат да ме водат, викат ше откачиш :х няма значение... просто искам да ми влезете поне малко в положението :х.... т'ва е нз к'во да кажа повече освен, че идеята да станем един форум със Сийзън ми се вижда все по-приемлива :-| разберете ме и аз СЪМ ЧОВЕК, НЕ СЪМ БОГ !!!!!!!!!!
Habits
Level 2
Level 2

Male Брой мнения : 224
Град : Sofia
Отбор във форума : Lyon
Best Player : Ryan Giggs

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 6:20 pm

Еми нервите идват от такива като КАКА... а ти мишок такъв ... покажи се и напиши приемаш ли офертата... ако не приемаш казвай сам да се махам от форума и да се свърши...
ДеКо
Level 3
Level 3

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Съб Фев 14, 2009 9:47 pm

Кол,кото до испания 4е не съм се вършел работата ,еми не съм то като видя 4е само аз и фаста ( в 2ри сезон) Си играехме мачовете ,просто не ми се правеше класиране ,аз му казах при 2рия сезон тампървия полусезон че някой добри от 9 мача са играли само 3,4 :Х е как да направя класиране като сегашното световно :Х
Fa!nT
Level 3
Level 3

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Нед Фев 15, 2009 12:55 pm

Малеее диего ти луд ли си бе ... Тва треа го чета 2 часа so sorry Мързи ме
Joreto11
Level 2
Level 2

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Нед Фев 15, 2009 1:40 pm

Събрахме се 10 човека... Пък и не сме чули дали Кака приема предложението на Хабитс ..
ДеКо
Level 3
Level 3

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Нед Фев 15, 2009 1:51 pm

9 сме ангата каза че си е променил мнението ;)
Joreto11
Level 2
Level 2

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   Нед Фев 15, 2009 2:42 pm

Абе заеби ... то и целия форум да се саберем пак админите ще кажат, че му даат шанс или нещо такова за 102381023 път, след като им се изплю в лицата и незнае къде да играе в момента и дойде тук :)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: БАН ЗА КАКА92   

БАН ЗА КАКА92
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next